Współpraca

Doradca Leasingowy Współpraca

Leasing Koszalin

Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi i interesuje się zagadnieniami z zakresu finansów, mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną ofertę współpracy. Wystarczy, że podpiszesz z nami umowę i zostaniesz agentem kredytowym, który odpowiedzialny będzie za rozpowszechnianie naszych usług wśród osób ze swojego otoczenia. Możesz w taki sposób zarobić nawet 26 tys. złotych na jednej transakcji w postaci prowizji. Pieniądze wypłacamy zawsze na czas, a swoim agentom zapewniamy szerokie wsparcie techniczne jak i merytoryczne. Zaufało nam już ponad 13 tysięcy zadowolonych agentów kredytowych, tworząc największą tego typu sieć w kraju. Za pośrednictwem naszych agentów rozpowszechniamy nie tylko usługę leasingu, ale również inne produkty finansowe, których pośrednictwem zajmuje się broker . Wśród nich znajdziemy między innymi kredyty oraz pożyczki. Nasza oferta obejmuje 11 banków oraz 15 firm bankowych, których produkty dostępne są w jednym  miejscu, zarówno w naszej stacjonarnej placówce jak i za pośrednictwem pojedynczego agenta.

Twoje obowiązki, jako agenta współpracującego, będą obejmowały wyszukiwanie potencjalnych klientów, a następnie przedstawianie im naszej oferty oraz inicjowanie procesu kredytowego dla nich. Wykorzystując swoje dotychczasowe zajęcie możesz na początek oferować nasze usługi osobom z twojego otoczenia. Nie musisz rezygnować ze swojej pracy, ponieważ nie narzucamy tobie żadnych planów sprzedażowych. Wystarczy, że zadasz pytanie kilku osobom, a w ten sposób zyskasz pierwszych klientów. Firma  wspiera swoich agentów udzielając im bezpłatnej pomocy w postaci stworzenia dla nich specjalnej strony internetowej, która będzie umożliwiała skuteczną promocję. Zapewnione zostaną tobie również ulotki, które pomogą promować się tobie w mieście, w którym mieszkasz. Praca agenta mobilnego niesie za sobą szereg korzyści, z czego największą jest fakt, że będziesz pracował wtedy kiedy chcesz i nikt nie będzie narzucał Ci gdzie wykonasz swoją pracę. To ile zarobisz również zależeć będzie tylko od Ciebie. Spółka  proponuje Tobie przejrzyste i z góry ustalone prowizje, które łatwo i szybko podliczysz, dzięki internetowej platformie, stworzonej specjalnie dla agentów współpracujących.  Za jej pośrednictwem będziesz miał dostęp do wszelkich swoich transakcji oraz będziesz mógł zarządzać klientami oraz sprzedażami. Platforma zapewnia Tobie poukładany system sprzedaży, który niweluje konieczność zatrudniania przez Ciebie sekretarki lub księgowej.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z liderem rynku pośrednictwa kredytowego jakim jest broker, wypełnij wniosek poniżej i dołącz do naszego zespołu ponad 13 tys. agentów współpracujących.

 

wejdź

Oferta dla Firm Leasingowych i banków

Spółka to uznana marka na rynku pośrednictwa kredytowego, której osiągnięcia zostały docenione w ogólnopolskim Konsumenckim Konkursie Jakości „Najlepsze w Polsce” przyznając spółce certyfikat „Najlepsze w Polsce”. Swoją wysoką pozycje zawdzięczamy ciągłemu rozwojowi i poszerzaniu naszej oferty o nowe rozwiązania finansowe. Naszą inspiracją są oczywiście klienci, którzy każdego dnia oczekują od nas jeszcze lepszych rozwiązań finansowych. To właśnie dla nich pragniemy podejmować współprace z nowymi partnerami, w celu zapewnienia szerszej oferty. Z chęcią podejmiemy rozmowy z każdą firmą finansową, której usługi będziemy mogli udostępniać, poprzez swoje kanały dystrybucji, którymi są:

  • Agenci mobilni, którzy za pośrednictwem swoich znajomości rozpowszechniają produkty naszych partnerów. W tej chwili liczba agentów, rozmieszczonych w całym kraju wynosi 13 tysięcy.
  • Strony internetowe, które są doskonałym sposobem promocji wśród internautów. Za ich pomocą rozpoczynamy również całą procedurę kredytową. Posiadamy w tej chwili około 2 000 stron, które cały czas są modernizowane i zapewniają nam szeroki rynek zbytu naszych produktów.
  • Call Center, a więc sieć placówek, w których nasi tele-doradcy każdego dnia kontaktują się z setkami osób w całym kraju. Za pomocą tego kanału jesteśmy w stanie rozpowszechniać wszelkiego rodzaju usługi i produkty w tym kredyty, pożyczki, leasing, abonament komórkowy oraz ubezpieczenia.

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zaczęli wykorzystywać te kanały do sprzedaży produktów twojego przedsiębiorstwa. Nie jesteśmy zamknięci na branże finansową. Podejmiemy współprace również z firmami energetycznymi, telekomunikacyjnymi, motoryzacyjnymi, a nawet reklamowymi. Wszystko zależy od warunków umowy, którą możemy podpisać. Gwarantujemy, że przemyślimy każde rozwiązanie i odpowiemy tak szybko jak tylko się da. W każdej chwili nasz zespół jest w stanie stworzyć nowe kanały dystrybucyjne, po to, aby zapewnić Tobie nowe rynki zbytu. Tworzymy już między innymi aplikacje mobilne, które umożliwiają zaciąganie zobowiązań finansowych dosłownie na wyciągnięcie ręki. Nasza firma to nie tylko finanse, ale również nowoczesna technologia, dlatego myślimy, że współpraca z nami to atrakcyjna oferta dla każdego, nowoczesnego przedsiębiorstwa. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nasza spółką koniecznie wypełnij formularz dostępny poniżej, a następnie czekaj, aż nasi konsultanci zadzwonią do Ciebie z przygotowaną ofertą. Oczywiście wszystkie jej warunki będziemy mogli przedyskutować i dowolnie dopasować.

wejdź

0 0 votes
Daj ocenę