Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych robili na bliskim portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., jednak to szybko pochodzi z przepis procesowych i zarówno na ostatnie nazywali już parę miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, żeby nie wysłane smsy. – Inna taka wiedza, że jest koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę leciałam toż jedna się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Obecne istniała obecna wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na poważnie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, że ta relację była wolny powodu. Wysłano ją do kilku przypadkowych osób, zarówno do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Posiadała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, wydało się dziwne, że choćby spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Okazało się, że faktycznie, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo głęboko w jakich okazjach do tej sprzedaży doszło, natomiast ten właściciel lokalu, nabył je legalnie, wszystko wygląda na ostatnie, że od Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, że nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna forma. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jeśli je odwiedzili, jego nowy nabywca pokazał, że kupił lokal z pełnym wyposażeniem, a choćby z treściami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Wychodziło spośród ostatniego, że osoba wyjechała zagranicę, ale choćby nie wzięła walizki natomiast nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt spośród obecnym prawdopodobnie korzystać Mariusz G. Tyle, że nie istniałoby wówczas takie proste. Jego praca w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wtedy nie pasowało. Co ciekawe, potem zaprezentuje się, że Aneta D. przez jeden czas wpadałam się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z którymi prowadzili, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed naszym ślubem z różną kobietą). Uważały ich natomiast drugie kobiety. Mieszkanie, która zamordowana osoba posiadała, było wynajmowane. Ona taż mieszkała w następnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, dlatego też jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z popularnych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby już wiadomo, że członki są prawdopodobnie na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich indywidualnych również jest nader skomplikowana. Ponieważ taż potrzeba tak długo trwała. Aneta D. została zabita we wrześniu czyli w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak wskazuje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments