Męskie marzenia często zaczynają się od czterech kół. Auto marzeń... Może warto sobie pomóc i wziąć auto w leasing?

Męskie marzenia często zaczynają się od czterech kół. Auto marzeń… Może warto sobie pomóc i wziąć auto w leasing?

Aktulności Firma Poradnik Klienta

Piękne samochody fascynują wszystkich. Jeśli mały chłopiec zobaczy auto, to od razu zaczyna naśladować jego dźwięk. Zaczyna się od setek małych resoraków, a kończy na pierwszym aucie, które staje się wtedy po prostu środkiem transportu. Bo to zwykłe samochód, który służy nam codziennie do tego samego. Nie ma w tym nic bajecznego, a nasze marzenia o super samochodzie skończyły się, kiedy dostaliśmy pierwszą pracę. Teraz pozostaje tylko być, oddychać, pracować i cieszyć się kilkuletnim samochodem.

Męskie marzenia często zaczynają się od czterech kół. Auto marzeń… Może warto sobie pomóc i wziąć auto w leasing?

Może się wydawać, że to smutne. I chyba jest smutne. Jako dziecko marzyliśmy o tych pięknych autach, które błyszczały w naszych dłoniach. Potem oglądaliśmy się za koleżankami, które oglądały się za fajnymi samochodami. Dobre aut przyciąga wzrok i pokazuje, że ktoś jest sporo wart. Człowiek w nowym Mercedesie wygląda inaczej niż taki, który podjechał pod blok starą Hondą. Kobietom aż chce się rozmawiać. Widząc to zawsze można złapać lekką depresję, która pozostanie z nami już do końca dnia. Bo kto nie chce mieć dobrego auta?

I marzenia wracają z każdym widokiem samochodu, na który nas nie stać. Jadąc swoją starą furą mijamy auta naszego dzieciństwa, które są teraz wielkie, prawdziwe, prowadzone przez gości, których nie znamy. Czemu nie możemy być tymi kolesiami? Dlaczego zgubiliśmy nasze myśli, które dawały na tyle blasku w oczach? Bo jesteśmy biedni? Każdy jest biedny. Przecież zawsze jest za mało i za mało. Nigdy człowiek nie ma wystarczająco gotówki na koncie, aby mógł powiedzieć, że jest bogaty. A żyje się tylko raz…

Marzenia trzeba spełniać. Trzeba robić wszystko, aby do nas przyszły. Spełnienie marzenia z dzieciństwa o cudownym samochodzie, który wyżre oczy sąsiadom i wszystkim kuzynom z rodziny to coś, co może kilka razy powiększyć naszą męskość (nawet jeśli nie jest to konieczne, to i tak jest bardzo miłe), która napędzi nas w zdobywaniu kolejnych szczytów.

Dla faceta auto marzeń to ważna rzecz. Zresztą nie tylko dla niego, bo każdy członek jego rodziny będzie z dobrego samochodu zadowolony. Niestety zbyt często stajemy się ofiarą szarości, która nas otacza. Boimy się spełniać marzenia, wydawać pieniądze, zaciągać pożyczki. Nie da się nic osiągnąć bez żadnego ryzyka. Jeśli nas na coś nie stać, to możemy pożyczyć trochę grosza. Przecież pracujemy. Spłacimy, jeśli jesteśmy rozsądni. Każdy myślący człowiek jest w stanie zrobić wszystko, to co chce. Wystarczy chcieć.

Dzisiaj zdobycie marzenia polega i wyłącznie na tym, czy jesteśmy odważni. Każdy może iść i kupić sobie auto w leasing. Wystarczy mieć pracę i zarabiać jakieś pieniądze, aby móc spłacać kredyt. Raty nie muszą być jakieś bardzo wielkie, bo wszystkie jest do dogadania i zależy tak naprawdę od tego, co sami chcemy. Dlatego należy dokładnie przemyśleć na co nas stać i jak długo musimy wpłacać pieniądze. Dobry leasing może dostać nawet osoba, która miała kiedyś problemy ze spłatami swoich zobowiązań. Każdy z nas ma prawo do błędów, do nauki na nich. To normalne, że się zdarzają. Szczególnie jeśli chodzi o pieniądze. A jeśli mamy prawo do błędów, to mamy też prawo do spełniania marzeń. Wszystko jest dla ludzi.

Zobacz również Leasing uproszczony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments