Doradca inwestycyjny

Doradca inwestycyjny Gorzów Wielkopolski

Poradnik Klienta

Czym stanowi mon fex ? Monfex jest dosyć młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową. Stworzona stała ona do handlu z użyciem dźwigni, na najczęstszych kryptowalutach. Przede każdym poziomowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla pań dopiero realizujących swoją okazję na aktualnym zbytu jak również dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny pomysł na więc pamiętają niższe niż u konkurencji prowizje. Dużym przyczyny istnieje więcej dużo intuicyjny i ufny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Babimost

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z wielkim lewarem, w wysokości nawet do 400X .Oznacza to, że działający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest brana od pośrednika. Wielkość biznesu jest uzależniona tylko z wartości lewara . Reasumując, przy dźwigni na stanie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na budowie nie ma handlu rzeczywistego. Są tylko przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w układzie do dolara. Podsumowując istnieje wówczas handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy zarówno na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), jak i na ich spadku (pozycje krótkie-short).

Z pewnością, w układzie do kontraktów terminowych danych z giełdy, platforma prosi o znacznie lepszą ofertę. Przede każdym dlatego, iż jej kontrakty nie mają stałych ram czasowych. Mogą zatem zostać obalone w dowolnym momencie.
Doradca inwestycyjny Babimost

Kryptowaluty na Monfex
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X oraz możliwością handlu dużymi i krótkimi pozycjami na jeszcze 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje więcej dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Przylegają do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta
Założenie konta na Monfex stanowi szczególnie naturalne. W charakteru rejestracji podajemy dane personalne wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Tak na bok konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiadomość o prawie konta. Oczywiście po kliknięciu w przesłany link następuje aktywacja konta.

Wpłata środków.
Z pewnością, w charakteru rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy grać. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W przykładu pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do lamusa lub stosujemy z kodu QR. Następnie, na podjęty przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w procesu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje możliwość natychmiastowego nabycia kryptowalut. Łączy się to wprawdzie z pobraniem prowizji. Niewątpliwie istnieje wówczas związane z faktem, że zakup przy zachowaniu karty robi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W wyniku pośrednik potrąca opłatę w wysokości 3,5% z każdej transakcji lub z jakichś 10 USD, w zależności z tego, która z kwot jest szersza.

Doradca inwestycyjny Babimost

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po ukazaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na który korzystają zostać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki kierowane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością jedną z najpopularniejszych korzyści Monfex są niskie raty i prowizje. Wykorzystywane są one przy przy zawieraniu a przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. Dodatkowo musimy się też liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za każdy dzień otwartego kontraktu. Czyni on teraz zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za każdy dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na stanie 2000 USD, po odjęciu prowizji i kolejnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest platformą tradingową stworzoną do handlu kryptowalulatmi z użyciem dźwigni . Umożliwia ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest między giełdą i klientami i wynosi się do grze przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmian pożyczane są z drugiej części. Wysokość danego punktu jest natomiast ściśle połączona z powierzchnią używanej dźwigni. A właśnie przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy jednakże pamiętać, iż handel przy użyciu dźwigni działa w dwie strony. To może dać duże zyski, ale także oraz ciężkie straty. Dlatego te przydatny jest silny umysł i branie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już myśli oraz nauce.

Doradca inwestycyjny Babimost

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest zdecydowanie bezpieczny, ponieważ sieć jest zdecentralizowana. Chroniony jest zarówno system jak również technologia grana w Monfex. Depozyt każdego Użytkownika przechowywany stanowi w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym przyczyny jest fakt, że jako Typ posiadasz dostęp do raportów i olejków z konta w dowolnym momencie. W jakiejś chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego bezpieczeństwa oraz pomocy swoich kont masz nadzieję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę prawdziwym zagrożeniem dla odbiorcę zapewne istnieć tylko sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do poziomu inteligencji oraz sztuk gracza. A przed podjęciem gry przekonuje się dokładne zaznajomienie się z targiem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i o sięgnąć z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym argumentem istnieje więcej możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Zasoby” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi informacje dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia te handlującym dojazd do webinarów szkoleniowych też do bloga zawierającego aktualne informacje z zakresu aktualizacji branżowych, aktualizacji sieci a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Babimost

Mon fex- wizualna ocena platformy
Interfejs sieci jest wyrazisty i nieskomplikowany w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu objawia się główny panel. Po jego wewnętrznej stronie dane są to dane dotyczące salda oraz zysku, a ponadto strat dla aktualnie otwartych pozycji. Coraz niezwykle kluczowym jest, że zostały tam i zamieszczone dane mówiące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej odpowiedzialne są artykuły na punkt dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza więcej na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W wewnętrznej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmian poniżej wykresu odpowiedzialne są opcje dotyczące zakupu jak również sprzedaży i księga zleceń.Oczywiście spośród ostatniego stopnia przydatna istnieje również cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali oraz o dostarczenie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Środki” na ścianie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z wszą pewnością Monfex jest odpowiednią polecenia platformą do handlu z użyciem dźwigni. Konkludując stanowi ona swoja, intuicyjna i dobra zarówno dla początkujących jak również zaawansowanych inwestorów. Przede każdym oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co stanowi bezsprzecznie ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz jakiś czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmian anulowanie danego zlecenia w jakiejś chwili. Dużym przyczyny istnieje więcej niewątpliwie aspekt, że dla użytkowników jest widoczna całodobowa infolinia. Z pewnością ważnym jest, że wszystkiemu istnieje więcej przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie istotną funkcję odgrywa też przyjazne podejście do użytkownika. Bo dzięki swobodnemu dojazdowi do materiałów edukacyjnych, webinarów i bezpłatnych kursów każdemu daje nadzieję na zwiększenie poziomu swoich sztuki w walce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Babimost

Ogólnie w wszystkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma bawi się uznaniem także niezwykle skuteczną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję organizmu na przeprowadzane operacje oraz ogromną liczbę i swobodny dojazd do materiałów edukacyjnych. Oczywiście uwagi na jej problem wszystek może bez kłopotu zlokalizować na forach także w środowiskach społecznościowych.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments