AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE BOGATA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOCNA DOSTAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontakcie z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi klientów oraz pasażerów.
Z najbliższej soboty do odwołania, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w jakiej dotyczyć będzie pełny zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we wszystkich autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy toczyć się będą tylko i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym samym rozkład drogi w dni robocze przestaje być właściwy do odwołania. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Firmy będzie także nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą otwarte bez zmian.

z zmianie biuro obsługi mężczyzny w siedzibie Firmy nie będzie używać interesantów. – Na jakiekolwiek wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie oddać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Firmy Ważna je kierować na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments